Szukamy wolontariuszy

Festiwal700

Międzynarodowe ekipy techniczne, aktorzy, muzycy, emocje przed premierą czy koncertem, ale też montaż scen w śródmiejskich podwórkach i rozdawanie ulotek. Organizacja kilkudniowego festiwalu to spore przedsięwzięcie logistyczne. – Liczymy na wsparcie wolontariuszy, zapał studentów i doświadczenie osób 50+ – mówią organizatorzy Festiwalu Łódź Czterech Kultur, który już w czerwcu.

Praca na rzecz festiwalu Łódź Czterech Kultur to znakomite doświadczenie dla kogoś, kto dopiero rozpoczyna zawodową karierę, mocny punkt w CV, przygoda w artystycznym entourage’u i nauka współdziałania. Z kolei dla osób starszych, które chciałby zainwestować wolny czas w tworzenie najbardziej łódzkiego z festiwali, udział w przedsięwzięciu to nowe wyzwanie, możliwość wykorzystania wiedzy i doświadczenia w nowych okolicznościach oraz okazja do zawarcia ciekawych znajomości.

Potrzebujemy wsparcia przy opiece nad gośćmi i obsłudze poszczególnych wydarzeń artystycznych, w sprawach organizacyjnych i biurowych, udzielaniu informacji na temat festiwalu, promocji programu, czy działaniach technicznych. Przyda się więc znajomość języków obcych, smykałka techniczna lub doświadczenie w organizacji podobnych imprez.

Kliknij po więcej informacji.

&nbps;